ПРИЯТЕЛИ НА АНТРОПОСОФИЯТА - ЕЗОТЕРИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ

Ex Deo nascimur. In Christo morimur. Per Spiritum Sanctum reviviscimus!
Дата и час: Пет Сеп 21, 2018 7:28 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 19, 2013 10:13 pm 
Аватар

kozirog написа:
Ето как вместо да кажеш нещо по същество, ти ми се репчиш! Защо ми се репчиш? Защо не можеш да си прецениш силите и капацитета? Защото като Зорка си началничка-католичка и една от официалните пазителки на Свещения антропософски граал ли? #`y`3` По същество говори драга Пепи, а не бягай по тъча!
- нищо вярно няма в тия думи
......
kozirog написа:
Ето това са въпросите, на които трябва да се замислиш, а всичко останало пикантерия! Ама ти се захващш за дребното, личното, злоядото! Отговаряш ми с две-три думи на постингите и огромните материали, които пускам, което само по себе си е обиден факт! А след това аз съм обиждал! Ще ви обиждам нееееми ще ви направя на дроб сърма!

брей, туй ли е най важния въпрос - бил ли е Гилгемеш бисексуален - ще седна сега да го мисля, щото нямам други неща за мислене
ами обиждай се, аз да нямам време като теб, пак добре че отговарям

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 19, 2013 11:40 pm 
Аватар

Цитат:
аз да нямам време като теб

Пак се репчиш! На каква база? На база антропософско Гестапо.....? Да, аз както личи имам време да отделя време на Бога, за разлика от вас заритите в блатото на материализма късогледци! И Той както също личи не пропуска да ми се отблагодари за вниманието!!! `&`4`

Късогледи и за факти като този, че явно т.нар. Ищар не е забравила, че е била замеряна с телешки бутове както от Щайнер, така и от Сашо Великия и затова в края на краищата двамата остават с пръст в устата през 20. век, когато се решава бъдещето на човечеството. Ама КАКВО те засяга това тебе...........неееееее това с нищо не засяга поредицата от закуски, обеди и вечери, гарнирани с Календари на душата и други доказали своята безсмисленост "бонбони". Вас не ви касае нищо, само чуденето ЗАЩО аджеба на антропософията не й върви! Спинкането непробудно без мислене е вашият най-висш девиз! #`y`3` #`y`3`

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Юни 20, 2013 7:34 am 
Аватар

Виж какво, не съм длъжна да понасям поредните ти гнусни експлозии!
Как така не можеш да се владееш, а имаш претенции, че спасяваш Антропософията!?
Може ли човек, който не си е овладял астрала да спасява каквото и да било, като не може себе си да спаси!

Да, не мога да отделя време!
Имам други житейски задължения в момента!
Нямаш елементарно уважение към човека, а имаш претенции до небето! Това говори много!
Не се занимавай с мен, а погледни себе си!
Престани да изпадаш в тия истерични тиради, измисли нещо друго, защото това вече се изтърка!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 43 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]