ПРИЯТЕЛИ НА АНТРОПОСОФИЯТА - ЕЗОТЕРИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ

Ex Deo nascimur. In Christo morimur. Per Spiritum Sanctum reviviscimus!
Дата и час: Пет Дек 15, 2017 4:56 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Автор Съобщение
Непрочетено мнениеПубликувано на: Съб Сеп 28, 2013 9:30 pm 
Аватар

Вижте какво, уважаеми Козирог! Уви, понеже съм Пепи и съм много милосърдна и добра `S`4` , реших да не оставям безсърдечно безответни вашите настоятелни запитвания и коментари по мой адрес и да ви отговоря, както и да си поговоря с вас вежливо и с необходимата топлина....! Топлината е моята стихия! Откликвам, защото вие все пак заслужавате това, нищо че ме мъчите и въртите на шиш вече близо година с вашите бръснещи намеси, голяма част от които ние въобще не разбираме, нито искаме да разберем! _\} Бръснар сте вие, но както виждате опичане няма от моя/наша страна, така че най-много да си строшите шиша, дори да е от метеоритно желязо.....

Може да считате ненадейната ми поява като дар свише или майна небесна..... по случай празника на Михаил, който празнуваме тея дни без грам да го разбираме и комуто горещо се моля всеки ден за вашето спасение.......!

Затова първоначално ви поздравявам със следващия чисто евритмичен антропософски клип, изигран сякаш лично от познатата и на вас както виждам Ищар или поне от сестра й (тя има и сестра, ако ви е известно!). В нея с божествено нежен глас, както ще се уверите, тя пее "a waterfall of loooove......." Нека той се изсипе на главата ви!............ И я просветли, амин!

Чудесно като начало, нали? &__^

Ваша Пепи `S`4`
http://www.youtube.com/watch?v=-3vQJkziui8

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Окт 03, 2013 1:56 pm 
Аватар

О директорката Пепи се е смилила над еретическата паплач и е отговорила....... &__^ Чудо! Намирисва ми на контакт между двете групи християни - твърдоглавите и тъпи като гьон атропософо-йезуит-католици и другите, показващи конфигурация на ръката с преобладаващ пръст - среден!!! Пепи, остана да спретнеш баклавата в една по-оляма тава, защото вие освен баклави, друго не можете.

Иначе на последния михаилов "празник" в София шматарока Франгов в един момент помолил всички, които не били членове на михаиловата школа, да напуснат!.... Събранието на Михаил, представете си, продължило без тях. Така достойните да чуят някакви висши.....езотерически истини били отделени от недостойните, които потеглили обратно към домашните си кочини! Някой не е ли чул какво е казал вождът малоумник Франгов толкова доверително? Няма да го казвам на никой!...

И какви са тия "членове на михаиловата школа" дето могат да бъдат отделени от станалите? Не сам чувал за таквиз на земята? Това е нещо ново. ~w!~ Впечатлен съм. Пепи стига дрема, ами вземи отговори. Ти доскоро се бореше именно срещу такива елитарни тенденции в АО но накрая се върна в лоното на Църквата. Разбирам те, къде ли можеше другаде да идеш....

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Окт 03, 2013 2:08 pm 
Аватар

А, ето и един поздрав към членовете на "михаиловата школа"! Ето така през цялата първа минута отеква в празните им кратуни чукът на Михаил!.... (чук на френски е 'марто') След което песента продължава и прераства в химн, по време на който от небето се изсипват 1000-та звезди от...........американския флаг! Алелуя "михаилити" снобари!!!
http://www.youtube.com/watch?v=xN3l7RKFBEw

О Пепи мерси за поздрава по-горе, най-после да ме поздравиш с нещо свястно!.... Нищо, простено ти беше, нали беше директорка и то от школата на "михаилитите" божествени.....касапи.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Окт 03, 2013 7:31 pm 
kozirog написа:
Иначе на последния михаилов "празник" в София шматарока Франгов в един момент помолил всички, които не били членове на михаиловата школа, да напуснат!.... Събранието на Михаил, представете си, продължило без тях. Така достойните да чуят някакви висши.....езотерически истини били отделени от недостойните, които потеглили обратно към домашните си кочини! Някой не е ли чул какво е казал вождът малоумник Франгов толкова доверително? Няма да го казвам на никой!...

И какви са тия "членове на михаиловата школа" дето могат да бъдат отделени от станалите? Не сам чувал за таквиз на земята? Това е нещо ново. ~w!~ Впечатлен съм.

Уважаеми и достопочтени г-н Козирогов, уважаеми дами и господа, уважаеми братя и сестри...

Не бих се включил тук в това омърсено и омерзено място, така недостойно за мен и прозренията ми, но честта и най-вече поста, който заемам не само тук на Земята - като главнокомандващ в българският антропософски офис на арх.Михаил /последна дупка на кавала на Дорнахския "главен" Михаилов офис - духането сме го усвоили перфектно в международен аспект!/, но и в непрестанното ми инспиративно-имагинативно-интуитивно сновене между необятния Космос и поверената Ми земна твърд, изискват от мен да кажа няколко думи.... Но всъщност... дори и "няколко" ще са ви много..., предвид на това, че аз освен да преразказвам, друго не мога. Затова ще съм кратък. А и в този момент до мен е и моята морска нимфа и любимка Рядкосладка, и никак не ми е до дълги слова.... &__^

Всъщност многоточията са моята сила, дами и господа, братя и сестри...
Не е съвсем точно онова, което сте написали, г-н Козоригов. Вие бяхте ли на този свещен ден, Вие бяхте ли сред Нас-Достойните! Не, не бяхте. Защото, ако бяхте, аз щях да ви забележа. Аз всичко забелязвам, г-н Козирогов, и най-външното, и най-вътрешното... Моят поглед-рентген, прониква в нещата и ги прави прозрачни... Така че и Вие сте ми прозрачен, макар и да не бяхте сред Нас-Достойните, г-н Козирогов.

В моето първоначално изложение - понеже на Мен винаги Първи Ми се дава думата, тъй като тя "минава" през мен директно от Висините, за да я представя на простосмъртните /защо тъй непочтително се отнасяте, господине, към стадото, на което съм се обрекъл во веки веков, да го водя и да му бъда Висш Пастир!!!, и говорите за някакви "кочини", моите подопечни не са прасета, правете разлика между прасета и харни овчици, моля!!!/... Оххх, имам нужда от пауза... %<% Чаша вода, Рядкосладке... Ще продължа след броени минути, дами и господа, с моето изложение...

Последна промяна frangooo..... на Чет Окт 03, 2013 8:08 pm, променена общо 4 пъти

Върнете се в началото

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Окт 03, 2013 8:01 pm 
И така, братя и сестри..., в моето първоначално изложение в прекрасната Михаилова неделна утрин, аз само предупредих, че след като премине частта, предназначена за Моите овчици - т.е. общата част, те - милите могат да се разотидат, достатъчно Сме ги уважили Ние-достойните, и да останем наистина шепата Михаилови "избраници" в българския Михаилов офис. Нужно е да ги подсещам, милите, че не всичко е за тях. Особено разните там разговори под сурдинка, разговори за онова, което Учителят Щайнер ни завеща цял живот да преразказваме, или пък разните медитации и медитативни състояния, които са съпътстващи от години поспаливия Ни офис.

Това е истината, достопочтени г-н Козирогов. Никой никого не е гонил /трудно ми е да повторя Вашите думи, тооолкова са груби за финото ми Същество, извинете!/. Аз само НАПОМНИХ, ако някоя овчица е забравила, или пък си обърка мястото и не се сети да си тръгне.

Уважаеми дами и годпода, братя и сестри, това исках да кажа и да добавя тук! Не очаквайте от моето Същество включване в близките няколко години... Ще съм зает с Дорнахско-българските Михаилови директиви.
Нека Светата Троица Ви облее със Светлината на Духа, Мира, Братството, Обичта, Любовта, Топлината и да Пребъдете! Простени сте!
Амин!

Да се потопим в музиката на един Посветен, мой любимец, овчици мои...................

Върнете се в началото

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Окт 03, 2013 10:49 pm 
Аватар

Aаааааaaa, значи богоизбраните от Пръвия Оултен клас били отделени от останалите новобранци в антропософията в края на сборището!.... Ауу, и защо? Явно за да може франгата *`s3` да им сведе програмата за лекциите на Виржиния Сийз, които са май този месец и които за тях ще се две, а за простосмъртните една.

Значи Вержа идва за 15-ната празноглави богоизбрани сас сини снобски карти с две лекции, а на раята ..........се полага еднанка....... `S`4` Еми, колкото, толкоз, все пак кокалче и за голите води розови или никакви.

Яко фърчи антрапасофският самолет в облаците, които обаче се сгъстяват, а горивото с марка Тома Аквински свършва! Кози, любими мой, много ти благодаря за ритъма и звездите от предния клип........моля се за теб, да знаеш, да свършат твоите мъки.... &__^ Нас не ни мисли, ние сме се предали!
http://www.youtube.com/watch?v=5Pv-e7nH3oc

На 18 октомври (петък) от 18:00 часа и на 19 октомври
(събота) от 10:00 часа д-р Сийз ще изнесе лекции само
за членовете на Първи клас.

На 19 октомври (събота) от 18:00 часа вечерта д-р Сийз
ще изнесе лекция за всички членове на Антропософското
общество, както и за приятели на антропософията на тема
„Окултни знаци и ритуали"

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 12:43 am 
_Pipa_ написа:
Aаааааaaa, значи богоизбраните от Пръвия Оултен клас били отделени от останалите новобранци в антропософията в края на сборището!.... Ауу, и защо? Явно за да може франгата *`s3` да им сведе програмата за лекциите на Виржиния Сийз, които са май този месец и които за тях ще се две, а за простосмъртните една.

На 19 октомври (събота) от 18:00 часа вечерта д-р Сийз
ще изнесе лекция за всички членове на Антропософското
общество, както и за приятели на антропософията на тема
„Окултни знаци и ритуали"

Скъпа сестро, Пепи...

Позволявам си отново да потопя финото си Същество в това твърде нехигиенично за мен място, само и единствено заради Вас! Трудно е да го направя, но ще го направя - обрекъл съм се на всички вас, знайни и незнайни български овчици... и като е нужно ще жертвам белите си ангелски одежди, ще ги окалям, но ЩЕ СПАСЯ ВАС, сестрице!

Сестро Пепи, нима не знаете, че всички последни събития, цялото внимание, цялата Дорнахска обич към Балканите през последната половин година минава само и единствено през мен?! Цяла тумпа европейски секретари се дигнаха заради мен до тук, и пак ги чакам, ама следващия път моята гълъбица морска - Рядкосладка, ще им домакинства като кръшна невеста... ^^^ И ето вече чакаме такъв важен дорнахски вестител - г-жа д-р Сийз, скъпа сестро! Тя идва за нас - за шепата Богоизбрани, и още и още вестители-дорнахски "ангели" ще ви докарам тук. Не че нещо се случва преди тях и след тях, защото всъщност тия визити са за около 10-15 човека, "ритуално-затворен окултен" кръг. Ето това е и смисълът на лекцията на госпожата за простосмъртните - да ви обясни заобиколно колко не знаете, колко не разбирате, колко сте невежи и как наистина мястото ви е все още в стадото, а не сред пастирите...

Сестро, бъдете по-смирена, учете се повече и повече на това ценно духовно качество... И ето сега да ви попитам - защо създадохте туй място? Защо надигнахте глава от тучната швейцарска дорнахска тревица, взехте да блеете, да се бутате из другите овчици, да ги смущавате... И докъде стигнахте, сестро?! До един рогат звяр и не само - той не е сам, все повече и повече стават зверовете!!! `~y&`

Върнете се смирено сред нас, мила, върнете се, докато не е станало късно, върнете се, аз съм с вас, ние сме с вас... %<%

Ваш пастир...ТФ _\}

Върнете се в началото

Непрочетено мнениеПубликувано на: Пет Окт 04, 2013 7:41 pm 
Аватар

Нека никой не Пипа Пепи, оти и тя не е от кръга на бонгоизбраните на Фронгов ..... `S`4` Дори не е от Варна.. Т.е. и тя е ощетена и низвергната като някаква "по-низша" антропософка. Тя така предпочита, както и аз .....

http://www.youtube.com/watch?v=Ze-Lth3FN6Y

Айде

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 38 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]