ПРИЯТЕЛИ НА АНТРОПОСОФИЯТА - ЕЗОТЕРИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ

Ex Deo nascimur. In Christo morimur. Per Spiritum Sanctum reviviscimus!
Дата и час: Пон Дек 18, 2017 11:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Съобщение
Непрочетено мнениеПубликувано на: Пон Ное 16, 2015 8:57 am 
Аватар

За детските сълзи

Когато е нужно да се разделиш с едно дете, ти като негов учител, а то като твой ученик, и то тича за последно да те прегърне разплакано, без да се смущава, че е на двора, че там е майка му, другите деца... да те намокри с чистите си детски сълзи, и така силно да те прегръща, с думите "Вие сте ми като майка!", какво е това?! Малко е да се каже - обич. По-силно е! Не намирам думите, но силата на чувството е вътре в мен. И по моето лице се стичаха сълзи, ама после, на път за вкъщи, за да не ме видят децата и колегите.

Моята фея... винаги съм си мечтала за момиченце, заедно с двамата ми пораснали тинейджъри. Вече е късно, но си имам фея - с големи кафяви топли очи, с дълги мигли и руса къдрава коса, тиха, някак по детски зряла и замислена. Написа ми преди два дни телефона си - сериозна, като приятел на приятел. Аз пък й подарих днес детската ми книжка. Прибрах се и реших да й звънна, да не тъжи, да й дам надежда, че пак ще сме заедно. Доволна, много доволна, и много усмихната, че ме чува. Чух се и с майката.
До скоро, феичке!

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 51 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]