ПРИЯТЕЛИ НА АНТРОПОСОФИЯТА - ЕЗОТЕРИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ

Ex Deo nascimur. In Christo morimur. Per Spiritum Sanctum reviviscimus!
Дата и час: Сря Сеп 19, 2018 11:42 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнениеПубликувано на: Съб Май 25, 2013 12:04 am 
Аватар

Aбе, да не би тази фон Хале да е свидетелство за дългоочакваната поява на Христос у етера? *`s3`
q#^

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Съб Май 25, 2013 7:53 am 
Аватар

Искаш да кажеш, че с тия квази-сензорни "методи" и с официалните антропософски инспиративно-имагинативни-интуитивни може, викаш, да е провидяла Христос в етера, пък и както изглежда и тя самата се е поетеризирала... q#^

На мен това, което обаче ми изглежда да се случва, и да се е завъртяло в Дорнах, е че силите са се сбрали на много високо ниво и яко се налагат едни други... Кой какво е провидял - не знам, но че "ясновидствата" застават едно срещу друго, и кое от кой и кои е инспирирано, не е ясно... Само дето туй се случва на потъналия вече антропософски кораб, като капак на убития Дух в лоното на Духа! ~!`1`

Всъщност направо го кукнах текста на английски без превод... никак не е модераторско това от моя страна! `k@2` Ако някой има потребност ще му го разкажа на лични в резюме!

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Съб Май 25, 2013 1:55 pm 
Аватар

Да, нещо като нова серия на Междузвездни войни е случващото се между вожда Прокофиев и Халата-узурпаторка на дорнахския трон...... `9l~

Направо бих ви посъветвал драга Дорина да препратите горните две писма на Джордж Лукас в Холиууд с идея за продължение на фамозния сериал. Харисън Форд може да ходатайства - нали си пада антропософ по линията на валдорфското образование, с което е бил свързан.

Така се получава, че христовият фантом.... `S`4` у Халата, се сражава с най-големия прокламатор на неслучващото се Второ Пришествие на Христос, което е свързано именно с тоя фантом! Нещо като фантомни войни се получават! Как стават тия работи, бе *`s3` ?

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 2:40 pm 
Аватар

A тази дорнахска Хала (фон) като е ясновидка и вижда Христос с колко пирона е бил забит на Голгота и други подобни, вижда ли го СЕГА `S`4` и как да й повярваме, че го вижда обективно, ако въобще го вижда?

И баба Ванга беше ясновидка. В махалата сигурно също има 2-3.......

;)

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Пон Май 27, 2013 6:15 pm 
Аватар

Ми как да й повярваш!? Питай я!
Тя в будно състояние ги получава тия квази-сензорни видения, не в сънно. Иначе трябваше да правиш нощна връзка с нея в астралния свят, че да я питаш!
Сега е по-лесно - удряш й една квази-етерна телеграма и се разбирате на етерно ниво! Не го ли умееш това! `9l~ Язък! Антропософ стана, квази-етерен не стана! `k@2`

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]