ПРИЯТЕЛИ НА АНТРОПОСОФИЯТА - ЕЗОТЕРИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ

Ex Deo nascimur. In Christo morimur. Per Spiritum Sanctum reviviscimus!
Дата и час: Чет Сеп 20, 2018 12:26 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 12:12 am 
Аватар

Цитат:
нали знаеш, че това е точно инициатива на баш антропософския лидер - Игличко Лилавков Йорданов...

Гледах да не казвам нищо по случая, ама щом има и други възмутени, значи мога да кажа нещо....... Това е изкукуригала работа всичкото! Но с подобно същество като Игличката Голямата "експертка" ще е така!........... И като добавиш и Игликът Лилав - вожд първи в АО - работата отива към пълна перверзия! Както в антропософско, ако е останало такова, така и валфдорфско отношение.

Без изглед за собствено развитие. Аз защо им бих по един шут на двамата преди години?
`sw`1` Страшна е истината и няма защо да се премълчава. Не че като се затръби, нещата ще се оправят!

Пепи здрасти! ...

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 12:26 am 
Аватар

Вероятно нещо може да произлезе от тази Стара Загора, ако Духът Себе се спусне над града по начина, указан от мен на този клип. На него явно е показана Стара Загора с космическата обсерватория над града, където Гошо Акабалиев е работил някога. Сигурно той е подготвил нещата.... Вижда се как Духът Себе бавно наближава антропософската станция минавайки през дърветата. От нея му изпращат светлинни сигнали, за да може да намери пътя. (Мидитации, концинтрации, както ги наричат в Стара Загора, Календари на душата и други такива работи.......... `sw`1` ) А Духът Себе с ПЕТТЕ си криле, както се вижда, бавно наближава главата на Гого или някой друг антропософ, след което влиза в нея и остава като у дома си! Завинаги! Манна небесна, чудо, Светият Дух се събуди и изпрати Ерос да ороси главата на старозагореца дивен! Така стават нещата момичетаааааа......... `S`4`

Хайде дай Боже всекиму! `&`4`

*!2!* Нивироятно нали?

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 12:12 pm 
Аватар

Може ли да разведря валдорфската старозагорска страница с интересна история, която току-що ми пратиха!!! `9l~
Как ще ги раждате старозагорци тия деца, все едно! Важното е какво ще направите с тях след като ги родите!!!

"Пътувам в препълнена маршрутка, хората пътуват мълчешком, всеки се е замислил за нещо си. При едно спиране се освобождава мястото веднага зад шофьора, на което сяда млада майка, около 22-23 години, с 3-4-годишно момиченце. Тоест, тя седи с гръб към движението и с лице към хората в салона.
Както тръгна маршрутката, и момиченцето започна да мрънка на майка си на тема “мамо, купи ми Барби!”, при това едно такова протяжно и жално и с различен тон всеки път. Майка й й влезе в ритъма и й отговаряше с “за какво ти е Барби, имаш си вече три, по-добре да ти купя нещо друго” и т.н. Всичкото това мрънкане и виене почна да омръзва не само на мен, но и на останалите пътници.
След няколко спирки стратегията на момиченцето се промени. Тя изведнъж стана важна и млъкна, като видимо се сети за нещо коварно. И след още една спирка се издаде:
- … Ако не ми купиш Барби, ще кажа нещо за теб на баба!
Майка й се усмихна:
- И какво толкова ще кажеш на баба си за мен?
Момиченцето продължи:
- Ще разкажа, ще разкажа! Аз видях нещо!
Цялата маршрутка затаи дъх, за да чуе какво точно е видяла малката.
- Е, и какво си видяла? – попита майката.
- Аз видях как ти вчера целуваше пишката на тати!
Цялата маршрутка избухна в смях, също и шофьорът. Майката спря маршрутката, взе си детето под мишница и изскочи навън.
Мислите си, че това е краят? Не бързайте.
При спирането на маршрутката се качи млад мъж с момченце, някъде около 8-годишно и седна на мястото на майката с детето. Пътниците продължаваха да се хилят, младият мъж и той почна да се подсмихва гузно, без да знае на какво точно се смеят останалите.
И в този момент синът му изтърси: “Тате, купи ми войници!”
Маршрутката избухна в такъв смях, че принуди шофьора да спре, за да се смее на спокойствие. След като си пое дъх, шофьорът се обърна към младия мъж: “Братче, по-добре му купи войници, не дърпай дявола за опашката”.
Младият мъж пътува около 4 спирки, през цялото време хората се смееха, а той седеше в пълно недоумение, вероятно мислейки си че се вози в маршрутка с идиоти.
И наистина, какво толкова смешно има в “тате, купи ми войници”?"

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 12:38 pm 
Аватар

`9l~
)*_
`&`4`

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 3:23 pm 
Аватар

Пепи, радвам се, че реагираш и ти с чувство за хумор... бая се позамислих, дали няма да получа мълчаливо порицание за пускане на неморални в антропософско отношение текстове /като модератор/, където дори не се говори с намеци, а човешката природа се разкрива директно... `&`4`

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 9:13 pm 
Аватар

хах...голям смях падна с колежките
скоро така не бях се смяла

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 9:29 pm 
Аватар

Пепи, обаче аз продължавам с новините от Стара Загора... не те знам ко прайш там... ама новините стигат по-бързо до мен, виж какво научих току-що:

Въпросната инициатива "Валдорфска" разпространява луксозни листовки във виден ваш био-магазин със следното съдържание / в преразказ/: правим партита, организираме рождени дни, арт занимания за деца и възрастни,
Пише: ние работим в естествена среда, с индивидуален подход, като родителите могат да участват в процеса. `rq`

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 10:08 pm 
Аватар

кво правя...нищо не правя ..въртя се в кръг ...на работа , болницата, у дома и на другия ден същото...
имам си и разнообразие де - сутрин с Аля пия кафе в парка https://www.facebook.com/photo.php?fbid=582404521790466&set=pcb.582404638457121&type=1&theater. добре, че е тя, че мъничко се разтоварвам..
за момента просто нямам нужда от други контакти

а тия хора ги отпиши, каква "Валдорфска" инициатива, кви пет лева

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Чет Юни 13, 2013 10:21 pm 
Аватар

Нали знаеш, че има и друга инициатива - на семейството с двете дечица, от Фейландия, и е проблем, че хората правят връзка между двете ининицативи и понеже са избягали от едната - лилаво-слънчогледовата, смятат, че и другата е такава... Ето това означава да се работи уж локално антивалдорфски, ама гнилостният процес засяга и други, т.е. покрай сухото гори и мокрото...

Ето я брошурката... `9634fe`

Изображение

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Дек 11, 2013 11:58 am 

Дорина написа:
Може ли да разведря валдорфската старозагорска страница с интересна история, която току-що ми пратиха!!! `9l~
Как ще ги раждате старозагорци тия деца, все едно! Важното е какво ще направите с тях след като ги родите!!!

"Пътувам в препълнена маршрутка, хората пътуват мълчешком, всеки се е замислил за нещо си. При едно спиране се освобождава мястото веднага зад шофьора, на което сяда млада майка, около 22-23 години, с 3-4-годишно момиченце. Тоест, тя седи с гръб към движението и с лице към хората в салона.
Както тръгна маршрутката, и момиченцето започна да мрънка на майка си на тема “мамо, купи ми Барби!”, при това едно такова протяжно и жално и с различен тон всеки път. Майка й й влезе в ритъма и й отговаряше с “за какво ти е Барби, имаш си вече три, по-добре да ти купя нещо друго” и т.н. Всичкото това мрънкане и виене почна да омръзва не само на мен, но и на останалите пътници.
След няколко спирки стратегията на момиченцето се промени. Тя изведнъж стана важна и млъкна, като видимо се сети за нещо коварно. И след още една спирка се издаде:
- … Ако не ми купиш Барби, ще кажа нещо за теб на баба!
Майка й се усмихна:
- И какво толкова ще кажеш на баба си за мен?
Момиченцето продължи:
- Ще разкажа, ще разкажа! Аз видях нещо!
Цялата маршрутка затаи дъх, за да чуе какво точно е видяла малката.
- Е, и какво си видяла? – попита майката.
- Аз видях как ти вчера целуваше пишката на тати!
Цялата маршрутка избухна в смях, също и шофьорът. Майката спря маршрутката, взе си детето под мишница и изскочи навън.
Мислите си, че това е краят? Не бързайте.
При спирането на маршрутката се качи млад мъж с момченце, някъде около 8-годишно и седна на мястото на майката с детето. Пътниците продължаваха да се хилят, младият мъж и той почна да се подсмихва гузно, без да знае на какво точно се смеят останалите.
И в този момент синът му изтърси: “Тате, купи ми войници!”
Маршрутката избухна в такъв смях, че принуди шофьора да спре, за да се смее на спокойствие. След като си пое дъх, шофьорът се обърна към младия мъж: “Братче, по-добре му купи войници, не дърпай дявола за опашката”.
Младият мъж пътува около 4 спирки, през цялото време хората се смееха, а той седеше в пълно недоумение, вероятно мислейки си че се вози в маршрутка с идиоти.
И наистина, какво толкова смешно има в “тате, купи ми войници”?"

Хахахах много се смях тази сутрин... Благодаря ти, Дорина!
Много инфо съм пропуснал тук... :) &^--D

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]