ПРИЯТЕЛИ НА АНТРОПОСОФИЯТА - ЕЗОТЕРИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ

Ex Deo nascimur. In Christo morimur. Per Spiritum Sanctum reviviscimus!
Дата и час: Вто Дек 11, 2018 4:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 11:18 am 
Аватар

kozirog написа:
Начи на това му викаш пийване на биричка и гледане на клипове:

viewtopic.php?f=215&t=1221 (4116 продължаващи и до ден днешен влизания с почти всекидневни, непрекъснати усилия и напрежения в името на света на духовете.....)
viewtopic.php?f=223&p=2961#p2961 (това също)
viewtopic.php?f=225&p=3429#p3429 viewtopic.php?f=220&p=2612#p2612

ехеее....

в тия жеги зарежи я тая работа

и без това през лятото неосъзнато летим из космоса, поне да му се отдадем изцяло
&^--D

какво и е лошото на биричката + цаца с лимонче + прочие екстри <,

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 11:58 am 
Аватар

`k@2` .... Пепи, ни тъ ли е срам да ма финтираш по тоя начин!? `k@2` Ши видиш ти! `k@2` Само да ми паднеш, шумкарко!

Ехееее, викаш. Ехееее я! Сега ли загря?

Иначе Дорина съвременните антропософи от "активния" тип наистина могат да се сравнят с едни шумкари, които с помощта на Червената армия на Рудолф Щайнер Аквински завзеха властта в областта на окултното преди има няма 100 години. След което постепенно настана антропософската диктатурщина с добри намерения и швабско-виенско-старозагорски $2^ привкус, на която се наслаждаваме пълно днес! Има нещо монашеско в нея, строго, безмислено и безмилостно, което сигурно е спомен от престоя на тия хора в тъмните килии на католическите манастири в миналото. Макар местните активни - активни на глупости - антропософи да са престоявали главно зад дебелите зидове на Бачковския манастир! Рядко са слизали в равнината от страх да не ги набие някой от съвършените в дивотата си българотраци като мен..... Все пак и те са имали своя шанс понякога, когато жертвите им са запращани на кладата да се позагреят....... Повтарят се нещата! Ни мислити ли?

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 12:21 pm 
Аватар

Що бе, Пепи е чудесен антропо - балетмайстор, я виж какъв пирует направи!!! Шапка й свалям! `sw`1`

Тази картинка е направо покъртителна!!! Право в целта с католиците-партизани! `9l~ `9l~ `9l~

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 1:12 pm 
Аватар

kozirog написа:
Иначе Дорина съвременните антропософи от "активния" тип наистина могат да се сравнят с едни шумкари, които с помощта на Червената армия на Рудолф Щайнер Аквински завзеха властта в областта на окултното преди има няма 100 години. След което постепенно настана антропософската диктатурщина с добри намерения и швабско-виенско-старозагорски $2^ привкус, на която се наслаждаваме пълно днес! Има нещо монашеско в нея, строго, безмислено и безмилостно, което сигурно е спомен от престоя на тия хора в тъмните килии на католическите манастири в миналото. Макар местните активни - активни на глупости - антропософи да са престоявали главно зад дебелите зидове на Бачковския манастир! Рядко са слизали в равнината от страх да не ги набие някой от съвършените в дивотата си българотраци като мен..... Все пак и те са имали своя шанс понякога, когато жертвите им са запращани на кладата да се позагреят....... Повтарят се нещата! Ни мислити ли?

Козирог, ще отговоря с три ситуации с нашенските антропософи, в който изпаднах през последните дни...

Един другар, дето скоро го цитирах тук, след като бях написала съвсем честно какво мисля за недомислията в предстоящата мед. коференция, и за цените, и за лечебната евритмия /написах го и тук/ ме финтира със следното изречение: Еее... пак почваш да мрънкаш! *!2!*
С една дума всяка критика е "мрънкане", другарите я омаловажават и се издигат висооооко във висините над нея...

Втора ситуация - говоря със сина на една дългогодишна партизанка, и той от нашите, но доста трезвомислещ, и той ми казва: А бе, Дорина, какво става напоследък, тоз организирал нещо, друг-друго, пък първия не знае за другия, то смешна работа бе!
Това го оставям без коментар - ясно е, че нищо не е ясно вътре сред партизаните.

Трета ситуация - излиза в едната вафлиндорфска инициатива /няма да казвам коя, щото всички я знаем, тя е свише подкрепена!!!/, за идващата мед. конференция информация. В този момент пускам писмото, което получих с другите цени, в което няма деление на хората според членството. Питам, и става ясно, че главнокомандващият на антропо-силите е наредил да има деление, тия цени били за членове!!! В тоя момент се намесва друг начетен и активен другар и пита - на кого му е хрумнало това деление, не е било досега, и че той знае, че хора стават членове на АО само заради тия разлики в таксите... След 10 мин. цялата дискусия беше изтрита, то ясно от кого, от домакинята на тази свишеподкрепена инициатива, ни лук яла, ни лук мирисала...
Коментар - демонстрира се пред света, че има пълно единомислие сред партизаните, крият се проблемите, все едно няма такива...

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 1:58 pm 
Аватар

Дорина Василева написа:
Що бе, Пепи е чудесен антропо - балетмайстор, я виж какъв пирует направи!!! Шапка й свалям! `sw`1`

шапки неща, имам нужда от спокойствие и добра компания за биричка ... хаха `9l~
защо не и танци,Изображение
но в никакъв случай балет Изображение,
малко съм възтежичка за тоз жанрИзображение

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 2:04 pm 
Аватар

ммм...
а нещо интересно да се е случвало в София скоро време ?

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 2:08 pm 
Аватар

kozirog написа:

тъй, тъй ...ама ако не сме антропософите не мислиш ли, че ще ти е скучно

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 3:12 pm 
Аватар

Начи викаш, Пепи, все едно дали Томата Аквински и неговата сговорна официално-църковна дружина са "изгорили" половината от потенциалните антропософи през 20. век?

(Тъжният вопъл-припев на изгорелите може да бъде чут в 2.50 min)

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 3:20 pm 
Аватар

kozirog написа:
Начи викаш, Пепи, все едно дали Томата Аквински и неговата сговорна официално-църковна дружина са "изгорили" половината от потенциалните антропософи през 20. век?

q#^
не се сещам да съм казала нещо във връзка с това .... стига си ме дърпал в тая посока...

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 26, 2013 3:31 pm 
Аватар

Ами айде кажи нещо в тази връзка де, да си поговорим

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]