ПРИЯТЕЛИ НА АНТРОПОСОФИЯТА - ЕЗОТЕРИЧНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ

Ex Deo nascimur. In Christo morimur. Per Spiritum Sanctum reviviscimus!
Дата и час: Вто Авг 14, 2018 8:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща
Автор Съобщение
Непрочетено мнениеПубликувано на: Пон Юни 17, 2013 10:12 am 
Аватар

Изображение

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Пон Юни 17, 2013 10:20 am 
Аватар

^.>

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Пон Юни 17, 2013 2:15 pm 
Аватар

Пепи, има ли и други с подобни въпроси като теб, около теб..., или си единствена с тези въпроси?!
Защото въпросите ти наистина са важни и касаят финансова непрозрачност във вашето АО, и най-малкото липсата на предварителна информираност на членовете кое, как, защо..., съмнявам се, че сър Франгов е плащал от личния си джоб. По-скоро поканените си имат служебни пари за подобни зърц-пърц срещи, така мисля. Но въпреки това остават много въпроси и въпросителни!!!

Успех в получаването на отговорите!
Аз не съм в тоя кюп... само че докато 25-те велики вожда се събраха и ахкаха и охкаха, българите бяха по площадите, българите ровят по кофите... една отново неадекватно "случила се" синхронна ситуация... Всъщност ако човек наблюдава какво се случва с АОБ и неговите лидерски решения от години поне на мен ми се набива на очи абсолютната наедакватност на случващото се там и навън - в света, все едно два свята, които напълно се разминават от години.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Пон Юни 17, 2013 2:47 pm 
Аватар

^.>

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Вто Юни 18, 2013 8:17 pm 
Аватар

Пепи, един върл антропософист софийски сега ми разказа как е минало туй събитие - на концерта на мецосопранката, новият вожд е представил всеки поименно, станали, покимали достопочтено, концертът започнал - много изискан, пяла жената... и след туй по 2-3мин. във фоайето ако някой има лично познанство с някой от евро-вождовете, си казали по няколко думи и хората си тръгнали... Видният антропософист и той си задава въпроса - що не е имало лекции, кой е плащал... q#^ Явно не си само ти с въпросите...

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 19, 2013 7:31 am 
Аватар

^.>

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 19, 2013 9:04 am 
Аватар

Не, Пепи, тя е от тия антропософисти дето като матрьошки ги бутат насам-натам и те само си мислят и говорят, но никога в очите истината... Все пак е хубаво, че ми го каза де, хората мислят, но мълчат, точно защото не им се занимава... Не щат да се бутат между шамарите.

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 19, 2013 1:16 pm 
Аватар

Антропософите в БГ са пълни некадърници Пепи. Много умно от тяхна страна е да са пасивни и спящи. Защото ако се раздвижат стават като твоите вождове, които виждаш как от ден на ден стават все по-неадекватни и смешни!

Има основания да се избере този УС! Нали все пак трябва да се отбива номерът, че има антропософия в БГ - а и въобще - и че тя ще избута нещата до 6 тата епоха! #`y`3` А да не би Пепи, предишният УС да беше по-свестен? #`y`3` А по-предишният, когато Акабата започна с осирането на нещата? #`y`3` Айде моля ти се......

Нека бъдем сериозни. Присъстваме на погребението на АО, ръководено от бандата некадърници аристотелианци, а не на неговото възкресяване чрез Франгов. Това е тържествен момент и изисква трезвеност. Опиянени на подобни церемонии не е хубаво да присъстват. Затова и присъстващите са толкова малко.

Да не би да бъркам нещо?

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 19, 2013 3:57 pm 
Аватар

^.>

Върнете се в началото
 Профил  

Непрочетено мнениеПубликувано на: Сря Юни 19, 2013 7:14 pm 
Аватар

Цитат:
Да допуснем, че има хора, които знаятза какво става дума, имат визия и разбиране за положението на нещата,- питам аз - защо не искат да поемат отговорността и да работят за АО?

Абе какво означава да допуснеш, че имало такива хора? Това е лудост. Tи може да допуснеш, че има антропософи и на Марс и това е твое право Пепи! Същ и на Уран! Такива хора, за каквито си фантазираш просто няма! Какви са тези хора? На кой свят живееш Пепи? Нима не познаваш всички от АО? Аз ги познавам всички и всички до един в езотерическо отношение са чисти некадърници!!!

Каква отговорност искаш да поемат тези марсианци? За какво? Каква е тази визия, която очакваш от тях? Ти чуваш ли се какво говориш??? Всичко това на тебе ти се иска, но го НЯМА! НЯМА ГО! Такива хора, такива герои НЯМА! И такава висия, за каквато говориш също няма!

А дори и да ги има тези герои антропософи - а ги няма - при наличието на Франгофф всичко е обречено! Пускай си повече траурни маршове, Пепи! Реквиемът на Моцарт например или нещо друго оперно, което лидерът Франгоф може да ти препоръча. Той нали разбира от музика........ Зорчето и тя е много добра в тези светски мурафети!!!! #`y`3`

Върнете се в началото
 Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 74 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]